خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14864
۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۳

فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ۱۴۰۰

فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ۱۴۰۰
سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: کلیه مشمولان دارای برگ آماده‌به‌خدمت به تاریخ اسفندماه سال ۱۴۰۰ می‌بایست در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه اعلام‌شده، حضور یابند.

به گزارش اس.بی پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده‌به‌خدمت به تاریخ اسفندماه ۱۴۰۰ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان می‌بایست روز یکشنبه یکم اسفندماه سال ۱۴۰۰ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی اسفندماه می‌بایست برگ واکسیناسیون کووید ۱۹ را با برگ واکسن مننژیت و دوگانه در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان می‌بایست اصل مدارک موردنیاز اعم از برگ آماده‌به‌خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ عدم حضور به‌موقع در زمان و محل‌های تعیین‌شده غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکر شده که متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال خبر سربازی در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha