خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14870
۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۱

حلقه محاصره پلیس در مخفیگاه آدم‌ربایان در زهک

حلقه محاصره پلیس در مخفیگاه آدم‌ربایان در زهک
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و پیگیری پلیس استان، عاملان ربایش نوجوان 18 ساله در شهرستان زهک پس از یک سال فرار در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره آدم‌ربایی نوجوانی 18 ساله در سال 1399 و رهایی این نوجوان در همان لحظات اولیه و متواری بودن عاملان آن، پیگیری پلیس همچنان برای شناسایی و دستگیری عاملان ربایش تا ختم پرونده ادامه پیدا می‌کند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خصوص سرنخ‌های به‌دست‌آمده برای کشف و دستگیری عاملان ربایش، افزود: تیمی متخصص و مجرب از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان و شهرستان «زهک» پرونده شناسایی و دستگیری آدم‌ربایان را دنبال می‌کنند تا اینکه با اشراف اطلاعاتی و کامل شدن تحقیقات انتظامی، مخفیگاه عاملان ربایش نوجوان 18 ساله که دائماً محل خود را تغییر می‌دادند پس از یک سال فرار، شناسایی و در محاصره پلیس قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: با تلاش گسترده و همه‌جانبه کارآگاهان پلیس، حلقه محاصره آدم‌ربایان در محل اختفای آنان تنگ شده تا اینکه در نهایت متهمان خود را تسلیم مأموران انتظامی کرده و هر 4 نفر آنان دستگیر می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده در تحقیقات پلیسی، علت و انگیزه آدم‌ربایی را اختلافات قبلی با شاکی پرونده و خانواده این نوجوان اعلام کردند که پس از پایان یافتن تحقیقات، متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی می‌شوند.

سردار طاهری با هشدار جدی به قانون‌شکنان و مخلان نظم و امنیت، خاطرنشان کرد: پلیس به‌هیچ‌عنوان اجازه هنجارشکنی به مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی را نخواهد داد و چنانچه تحرک و فعالیتی از سوی آنان برای بر هم زدن آسایش و امنیت جامعه سر بزند برابر قانون با برخورد سخت و قاطع پلیس روبه‌رو خواهند شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha