خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14893
۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۹

آتش‌سوزی ایستگاه صلواتی زاهدان کار معتاد متجاهر بود

آتش‌سوزی ایستگاه صلواتی زاهدان کار معتاد متجاهر بود
فرماندار زاهدان گفت: یک معتاد متجاهر برای سوءاستفاده از تاریکی و خلوتی ایستگاه در حال مصرف مواد مخدر بود که به طور ناخواسته در ایستگاه صلواتی آتش‌سوزی رخ داد، این فرد هم‌زمان دستگیر و هم‌اکنون برای سیر مراحل اداری در بازداشت به سر می‌برد.

به گزارش اس.بی پرس، به دنبال ثبت سوژه دستگیری عوامل آتش زدن موکب مسجد امام علی (ع) در زاهدان، فرماندار زاهدان از حادثه آتش‌سوزی ایستگاه صلواتی تا مسجد حضرت علی بن ابیطالب (ع) و حادثه خیابان کوثر زاهدان را تشریح کرد.

ابوذر مهدی نخعی درباره حادثه ایستگاه صلواتی مسجد حضرت علی بن ابیطالب (ع) گفت: یک معتاد متجاهر برای سوءاستفاده از تاریکی و خلوتی ایستگاه در حال مصرف مواد مخدر بود که به‌طور ناخواسته در ایستگاه صلواتی آتش‌سوزی رخ داد.

فرماندار زاهدان گفت: با هوشیاری نیروها در پایگاه بسیج مسجد، این فرد هم‌زمان دستگیر و هم‌اکنون برای سیر مراحل اداری در بازداشت به سر می‌برد.

وی تأکید کرد: هیچ حادثه پشت‌صحنه یا دلیل خاصی وجود نداشته و تمام واقعیت این حادثه بی‌تدبیری یک معتاد به مصرف مواد بوده است.

نخعی در خصوص حادثه خیابان کوثر گفت: در روز ولادت حضرت علی بن ابیطالب (ع) بین چند جوان درگیری قبیله‌ای به وجود آمد، موضوع در حال بررسی است و شایعات موجود در فضای مجازی صحت ندارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha