خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14903
۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۷:۰۰
لغو سفر پای پلکان هواپیما

مهاجم خارجی پرسپولیس که بود؟ چرا نیامد؟

مهاجم خارجی پرسپولیس که بود؟ چرا نیامد؟
مهاجم پرتغالی مدنظر باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلات آیین‌نامه‌ای قادر به حضور در تهران و عقد قرارداد با این تیم نخواهد بود.

به گزارش اس.بی پرس، در شرایطی که رضا درویش روز گذشته و بعد از جدال این تیم مقابل آلومینیوم اراک از توافق ابتدایی برای حضور مهاجم اروپایی مدنظر این باشگاه در تهران و انجام تست زیر نظر کادرفنی سرخپوشان خبر داده بود، این انتقال صورت نخواهد گرفت.

این در حالی بود که با نظر باشگاه برای این مهاجم پرتغالی بلیت پرواز حضور در تهران نیز گرفته شد و اقدامات لازم برای اسکان وی نیز به انجام رسیده بود. با این حال با توجه به اینکه او فاقد شرایط آیین نامه نقل و انتقالاتی فوتبال ایران برای جذب مهاجم خارجی در نظر گرفته شده بود، مسوولان باشگاه از جذب وی صرفنظر کردند و حضور ژائو داسیلوا در شرایط کنونی در تهران و همراهی پرسپولیس منتفی شده است.

ژائو سیلوا مهاجم 32 ساله پرتغالی با سابقه بازی در اورتون و سالرنیتانا ، پالرمو و لیگ چین به دلیل عدم تطابق آیین نامه‌ای موفق به جضور در پرسپولیس و شرکت در تمرینات نشد.

سیلوا به دلیل محدودیت پرسپولیس از میان مهاجمان آزاد و بدون قرارداد انتخاب شده بود و قرار بر این بود که در تمرینات هم تست شود.با این حال با توجه به اینکه تیم او در لیگ چین در رتبه هشتم قرار گرفته بود، نمی‌تواند طبق آیین نامه انتقال بازیکنان خارجی به لیگ برتر ایران بیاید.

همانطور که باشگاه پرسپولیس و رضا درویش به عنوان مدیرعامل این باشگاه بعد از جدال روز گذشته مقابل آلومینیوم اراک وعده داده بود، تمامی تدارک مربوط به حضور این مهاجم پرتغالی در تهران به انجام رسیده بود اما در آخرین لحظات با بررسی‌ها صورت گرفته آنها متوجه این موضوع شدند که قادر به خدمت گرفتن ژائو سیلوا به واسطه مشکلات آیین‌نامه و عدم صلاحیت وی در این زمینه، نخواهند بود و پرواز او پای پله‌های هواپیما ناکام ماند و بلیت وی برگشت خورد.

طبق بندهای آیین نامه نقل و انتقالات برای جذب بازیکن خارجی، او شرایط عقد قرارداد با پرسپولیس را نداشته و این مهاجم پرتغالی طی دو فصل اخیر در لیگ چین حضور داشته و بهمراه تیمش در رتبه هشتم جدول قرار گرفته است و به این دلیل نمی‌تواند در ایران به بازی بپردازد.

با این حال کادرفنی پرسپولیس و مدیران این تیم همچنان تلاش خود را برای تقویت خط حمله و بررسی گزینه‌های دیگر دنبال خواهند کرد و به نظر می‌رسد به زودی با گزینه دیگری در این زمینه به توافق دست خواهند یافت.

انتهای پیام/

منبع : varzesh3.com

نظرات شما

capcha