خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14908
۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۲

سرانه فضای ورزشی در ایرانشهر ۴٢ سانتی‌متر است

سرانه فضای ورزشی در ایرانشهر ۴٢ سانتی‌متر است
رئیس اداره ورزش و جوانان ایرانشهر گفت: سرانه فضای ورزشی در این شهرستان به‌منظور استفاده جوانان و اقشار مختلف جامعه به ازای هر نفر ۴٢ سانتی‌متر است که با توجه به علاقه‌مندی جوانان و استعدادهای ورزشی امیدواریم با همکاری مسئولان این سرانه افزایش یابد.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالغفور سنگری گفت: ایرانشهر با داشتن افزون بر سه هزار ورزشکار سازمان‌یافته یکی از قطب‌های مهم تربیت ورزشکار در سیستان و بلوچستان است.

او گفت: سامان‌دهی ورزشکاران و توسعه فضاهای ورزشی از رویکردهای مهم اداره ورزش و جوانان ایرانشهر به‌عنوان جوان‌ترین شهر سیستان و بلوچستان است امکانات ورزشی باید به سهولت در اختیار جوانان قرار گیرد تا همه آنان بتوانند از امکانات موجود نهایت استفاده را ببرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ایرانشهر می‌گوید: رشته‌های ورزشی فعال در این شهرستان رشته‌های رزمی، کشتی، دوومیدانی، کریکت، فوتبال و بسکتبال در سیستان و بلوچستان و کشور جایگاه خوبی دارند.

او گفت: ایرانشهر به‌عنوان یکی از جوان‌ترین شهرهای کشور دارای جوانان با استعداد در رشته‌های مختلف ورزشی است توجه به ورزش قهرمانی و باشگاهی از مهم‌ترین وظایف هیئت‌های ورزشی است و مسئولان هیئت‌های ورزشی باید نگاهی ویژه‌ای به این امر داشته باشند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha