خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14919
۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۵
رئیس اداره فرهنگی اجتماعی پلیس آگاهی:

مراقب شرکت‌های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز باشید

مراقب شرکت‌های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز باشید
رئیس اداره فرهنگی اجتماعی پلیس آگاهی درباره عواقب اعتماد به شرکت‌های خدماتی، نظافتی و قالیشویی های غیرمجاز هشدار داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ شهاب امینی اظهار کرد: بررسی‌های پلیسی نشان می‌دهد در روزهای پایانی سال، عده‌ای متقلب و سودجو با درج آگهی‌های دروغین و گمراه‌کننده در معابر و فضای مجازی، سعی در فریب برخی شهروندان دارند.
وی افزود: شرکت‌های خدماتی و قالیشویی غیرمجاز به‌طورمعمول با سوءاستفاده از اسامی شرکت‌های معتبر و ارائه شماره تلفن و آدرس‌های جعلی نظر متقاضیان را جلب و بلافاصله پس از ارتکاب جرم از پاسخگویی به تلفن خودداری می‌کنند و متواری می‌شوند.  
امینی تصریح کرد: شهروندان می‌بایست قبل از هرگونه اعتماد به این قبیل شرکت‌ها، نسبت به صحت ادعاهای مطرح‌شده از طریق استعلام از اتحادیه مربوط اقدام و با مشاهده کارت شناسایی افرادی که برای انجام امور نظافتی یا بردن قالی برای قالیشویی مراجعه می‌کنند، هویت فرد و شرکت موردنظر رو به‌درستی احراز کنند.  
به گزارش پایگاه خبری پلیس رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی پلیس آگاهی همچنین از هموطنان خواست خدمات موردنیاز خود را از شرکت‌های معتبر و شناسنامه‌دار دریافت کنند و به‌عنوان یک شهروند آگاه، عواقب درخواست نیرو از شرکت‌های بی‌نام و نشان و مهم‌تر از آن، سرقت اموال باارزش خود را در نظر بگیرند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha