خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14930
۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰

عاملان تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در شهرستان زابل دستگیر شدند

عاملان تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در شهرستان زابل دستگیر شدند
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی شهرستان زابل در اقدام ضربتی و عکس‌العمل سریع مأموران انتظامی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ مرتضی جوکار گفت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی در خیابان «جام جم» شهرستان زابل که موجب رعب و وحشت شهروندان شده بود، موضوع شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان می‌گوید: پس از حضور پلیس در محل مشخص شد افرادی به قصد سرقت از مغازه وارد عمل شده که موفق به سرقت نشده و با تیراندازی از محل متواری می‌شوند که خوشبختانه این تیراندازی‌ها خسارت جانی به همراه نداشته است.

او گفت: با توجه به حساسیت موضوع مأموران انتظامی شهرستان زابل دستگیری متهمان را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دادند و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی محل اختفای عاملان تیراندازی را شناسایی و دو عامل موردنظر را دستگیر کردند.

سرهنگ جوکار گفت: متهمان در بازجوئی تخصصی پلیس به تیراندازی اعتراف کردند و از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح شکاری، یک تیغه شمشیر، یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و دو دستگاه تفن همراه و مقادیری تجهیزات غیرمجاز کشف شده و متهمان به دستگاه قضائی معرفی شده‌اند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha