خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14931
۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۳
فرماندار:

کارگاه سازندگی در خاش شکل گرفته است

کارگاه سازندگی در خاش شکل گرفته است
فرماندار خاش گفت: کارگاه سازندگی با حمایت‌های ویژه دولت در این شهرستان شکل گرفته و شاهد اجرای پروژه‌های شاخص راه و گازرسانی هستیم.

به گزارش اس.بی پرس، صاحب گل صالحی در حاشیه بازدید از پروژه‌های خط انتقال گاز ایرانشهر به خاش گفت: هم‌اینک پروژه شاخص خط انتقال گاز از ایرانشهر به خاش از مسیرهای سخت‌گذر به خوبی و با سرعت و شتاب و کیفیت بالایی به طول ۱۴۶ کیلومتر در حال اجرا بوده و امید می‌رود تا بهار سال آینده به بهره‌برداری رسد.

او گفت: ۴۴ کیلومتر از خط انتقال گاز ۱۶ اینچی از خاش به ایرانشهر به پایان رسیده و ۱۰۲ کیلومتر از مسیر سخت‌گذر آن نیز با سرعت بالایی در حال اجرا و تکمیل شدن است.

به گفته فرماندار خاش تاکنون برای اجرای این پروژه افزون بر یک هزار میلیارد تومان هزینه شده و مصارف مهم آن در حوزه مصرف خانگی، صنعتی و خدمات خواهد بود و قطعاً مشکلات مردم شهرستان در این موضوع کاهش پیدا می‌کند.

او گفت: هم‌اینک منطقه به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل و ابر پروژه‌های مهمی در حال اجرا هستند و در حوزه راه نیز ۱۷ کیلومتر از قطعه دوم خاش به ایرانشهر در حال اجرا بوده که امید می‌رود تا پایان سال هشت کیلومتر از روسازی آن تکمیل شود.

صالحی گفت: ۴۲ کیلومتر از پروژه قطعه پنج راه خاش به زاهدان نیز با هدف ایجاد بزرگراه و کاهش سوانح جاده‌ای و ایمن‌سازی محورها در دستور کار دولت است.

خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha