خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14945
۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۹
معاون اجرایی رئیس جمهور:

رئیس دستگاهی که در برابر رفع تصرف سواحل مقاومت کند برکنار می‌شود

رئیس دستگاهی که در برابر رفع تصرف سواحل مقاومت کند برکنار می‌شود
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: رئیس دستگاهی که بخواهد در برابر دستورات قانونی رئیس‌جمهور مقاومت کند حتماً با او برخورد قانونی انجام می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، سید صولت مرتضوی گفت: براین اساس رئیس دستگاه محلی از کار برکنار و رئیس دستگاه ملی هم به بازرسی ریاست جمهوری معرفی می‌شود.
به گفته معاون اجرایی رئیس‌جمهور، «آزادسازی تصرفات بخش خصوصی در استان هرمزگان شروع‌شده است و بخش اندکی از دستگاه‌های اجرایی تصرفاتی دارند که بر اساس پیگیری‌ها تا چند روز آینده این بخش‌ها رفع تصرف می‌شود.»
رئیس‌جمهور در جلسه یکشنبه اول اسفند هیئت دولت دستور داد تا با طراحی صحیح بستر مناسبی برای تفریح سالم و نشاط مردم در سواحل ایجاد شود.
اولین بار ۸ بهمن هم‌زمان با سفر آقای رئیسی به استان گیلان بود که بحث آزادسازی سواحل ‏به سرخط خبر‌ها بدل شد. البته رئیس قوه مجریه به همین مطلب بسنده نکرد و در بازگشت از پانزدهمین سفر استانی خود، ‏به دستگاه‌های دولتی مهلت ۲۰ روزه داد تا طبق دستور از سواحل رفع تصرف کنند.
در این دستور که توسط رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور به اعضای دولت ابلاغ‌شده بود، آمده: همه ‏دستگاه‌های دولتی بدون استثنا باید به مناطق ساحلی تصرف‌شده را تا مرز قانونی ‏حداقل ۶۰ متر از ساحل آزادسازی کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha