خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14951
۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۱
در شبکه افق مطرح شد:

هند به دنبال نسل کشی مسلمانان

هند به دنبال نسل کشی مسلمانان
امین رضایی‌نژاد معتقد است که موضوع نسل‌کشی مسلمانان در هند موضوعی کاملاً جدی است و شاهد نسل‌کشی مسلمانان به سبک میانمار خواهیم بود.

به گزارش اس.بی پرس، جدیدترین قسمت برنامه «نقش‌جهان» با موضوع « اسلام‌ستیزی در هند و نقش دولت در گسترش آن» و با اجرای شروین طاهری به روی آنتن شبکه افق رفت.
در برنامه شب گذشته «نقش‌جهان» پیرامون موضوع ذکرشده، گفت‌وگویی با دکتر امین رضایی‌نژاد کارشناس مسائل شبه‌قاره صورت گرفت.
امین رضایی‌نژاد کارشناس مسائل شبه‌قاره در این برنامه گفت: در قانون اساسی هند، خلأهای زیادی وجود دارد که موجب می‌شود حزبی افراطی مانند "جاناتا پارئی" بر سرکار آید، حزبی که در مخالفت باحجاب و مسلمانان، قانون تصویب می‌کند و آمار جعلی مانند آمار مرگ‌ و میر پایین نوزادان را اعلام می‌کند.
وی بابیان اینکه زبان رایج کشور هند انگلیسی است، افزود: بعد از ورود انگلستان به هندوستان، ذیل هندوئیسم، ۶ مذهب شکل گرفت که هر یک فلسفه سیاسی خاص خود رادارند اما یک ژنرال انگلیسی برای اولین بار دستور زبان سانسکریت را نوشت و از آن در کشور هند مورداستفاده قرار گرفت.
حلول صهیونیسم در هندوییسم
رضایی‌نژاد اضافه کرد: احزاب افراطی هندو، همان استدلال صهیونیست‌ها را بر زبان می‌آورند و می‌گویند غیر از هندوها نباید کسی در هند زندگی کند و این موضوع باعث شکل‌گیری چالش‌های بزرگ و جدی در کشور هند شد.
کارشناس مسائل شبه‌قاره به بیان روایتی پرداخت و گفت: نخست‌وزیر هند در یک سخنرانی رسمی، عنوان کرد بُت رسمی هندوها که یک انسان با سر فیل است، اصلاً مورد عجیبی نیست و نشان می‌دهد ۶ هزار سال پیش جراحی پلاستیک وجود داشته است!
کشمیر، قربانی استقلال‌خواه هنددیها
رضایی‌نژاد گفت: سرکوب مردمان کشمیر توسط هند، درواقع یک الگوسازی برای دیگر قومیت‌ها و مناطق است به این معنا که اگر دم از استقلال‌خواهی بزنند، همین شیوه نیز بکار گرفته می‌شود، این در حالی است که قسمت‌هایی جدایی‌طلب و متمایل به کشورهای همسایه در هند وجود دارند.
وی با اشاره به اینکه موضوع نسل‌کشی در هند موضوعی کاملاً جدی است، یادآور شد: این اتفاق، مشابه همان نسل‌کشی میانمار است، درواقع قضیه برمه، یک تست برای ارزیابی واکنش مسلمانان نسبت به چنین کشتاری بوده که با برنامه‌ریزی انجام‌شده، ارزیابی مرحله دوم آن‌هم در کشمیر رخ داد و قوانین ضد حجاب هم به اسم سکولاریسم، در همین راستا اجرایی شد.
رضایی‌نژاد اظهار داشت: هندوها، به تبعیت از کشور امریکا یوگا را به‌عنوان یک ورزش در سطح جهانی ثبت و معرفی کردند و از این ابزار فرهنگی بهره بردند؛ در حالیکه یوگا به دلیل عدم تحرک هیچ‌گاه به‌عنوان یک ورزش معرفی نشده، بلکه حالتی است که عوارض زیادی را هم به دنبال دارد.
به عقیده این کارشناس مسائل شبه‌قاره، مسلمانان هند فریب کنگره را خورده‌اند و نتیجه این اعتماد، پراکندگی فراوان مسلمانان در این کشور است.
وی بابیان اینکه معامله هند و صهیونیست‌ها، توسط سعودی‌ها شکل گرفت، خاطرنشان کرد: هندوئیسم توسط انگلستان خلق شد تا با جریان انقلابی دوبندی‌ها مقابله کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : snn.ir

نظرات شما

capcha