خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14968
۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۵

تصمیم شهرداری زاهدان نسبت به آموزش‌های شهروندان در خصوص جمع‌آوری پسماندها

تصمیم شهرداری زاهدان نسبت به آموزش‌های شهروندان در خصوص جمع‌آوری پسماندها
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان طی نشست هم‌اندیشی آگاهی‌بخشی شهروندان از نحوه جمع‌آوری پسماندهای شهری در سطح منطقه سه بیان داشت: در راستای بهبود وضعیت خدمات شهری می‌طلبد آموزش شهروندی با موضوع مشخص به‌عنوان یک راهبرد اساسی در مدیریت شهری مطرح گردد و در جهت دستیابی به نتایج مطلوب‌تر به‌صورت پایلوت از یک ناحیه منطقه سه شروع شود.

به گزارش اس.بی پرس، آسا ریگی هدف از این نشست را تقسیم وظایف و هماهنگی بین‌بخشی سازمان‌ها مربوطه در جهت اجرای سریع و به‌موقع پروژه آموزش شهروندی عنوان نمود.

وی بیان داشت: مدیریت پروژه آموزش شهروندی بر عهده سازمان فرهنگی، ورزشی و امور اجتماعی با بهره‌گیری از تجارب فنی سازمان مدیریت پسماند در حوزه آموزش شهروندی، امور تخصصی چون آموزش نیروها و نیازسنجی محلات و همچنین مسئولیت تأمین امکانات و تجهیزات موردنیاز بر عهده مدیریت منطقه سه شهرداری می‌باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: برنامه‌ریزی و هماهنگی در جهت اجرای این پروژه بر عهده مدیریت هماهنگی و نظارت بر فعالیت‌های خدمات شهری و نظارت و کنترل آن به جهت تسریع در روند اجرای طرح فوق‌الذکر با سازمان بازرسی خواهد بود.

معاون خدمات شهری با تأکید بر اهمیت آگاهی بخشی شهروندان گفت: اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در اجرای مؤثر پروژه فوق‌الذکر نقش بسزایی دارد، می‌طلبد مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل برنامه‌ها مستندسازی، ساخت تیزر و... را در دستور کار خود قرار دهند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha