خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14969
۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۸
مدیر مخابرات خاش بیان کرد:

رفع مشکلات مخابراتی خاش به‌زودی

رفع مشکلات مخابراتی خاش به‌زودی
مدیر مخابرات خاش گفت: مشکلات مخابراتی این شهرستان در حال رفع شدن بوده و با نصب سایت جنب دادگستری مشکلات ارتباطاتی و اینترنت محلات ولی‌آباد، ریگ‌آباد و سه‌راهی خاش حل خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، حسن نیا در حاشیه دیدار با اعضای شورای شهر خاش افزود: کارشناسان این اداره در حال شناسایی محلات شهر هستند که به امید الله در اسرع وقت مشکلات سایر محلات شهر نیز برطرف خواهد شد و جایی که سایت وجود دارد، لازم است توسط نیروهای ما بررسی و تقویت شوند تا اینترنت فورجی گردد.

وی ادامه داد: به‌زودی مخابرات جنب فلکه معلم فداکار و ساختمان مخابرات انتقال خواهد یافت.

دلاور شهنوازی رئیس شورای شهر خاش هم گفت: شهروندان از مدیریت قبلی و مجموعه مخابرات خاش گله‌مند بودند و جای امیدواری است به حول و قوه الهی، با درایت آقای حسن نیا که فردی جوان و تشنه خدمت هستند، مشکلات شهروندان خاش به‌زودی برطرف شود.

رئیس شورای شهر خاش اظهار داشت: تمام ادارات و به‌ویژه مدارس خاش به علت بیماری منحوس کرونا در فضای مجازی مشغول به خدمت هستند، ولی متأسفانه با کندی و نبود اینترنت روبرو هستند.

وی با اشاره به لزوم هوشمند شدن شهرها بزرگ در عصر حاضر بیان کرد: در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات، شهرهای بزرگ به‌عنوان بستر تأمین‌کننده زیرساخت‌های ارتباطی، ناگزیر از هوشمند سازی هستند و قطعاً نیل به این هدف تأثیر بسزایی در تسهیل امور شهری و شهرداری‌ها در آن شهرها خواهد داشت، اما مردم خاش از ابتدایی‌ترین امکانات ارتباطات و اینترنت محروم بوده و با مشکلات فراوانی مواجه‌اند.

در این جلسه هرکدام از اعضای شورای شهر خاش با اشاره به مشکلات مردم در حوزه مخابرات ضرورت یکپارچه‌سازی داده‌ها با زیرساخت‌های فیزیکی و خدمات شهری در جهت کاهش دادن هزینه‌ها و پایداری خدمات را مورد تأکید قرار دادند.

اعضای شورای شهر خاش توسعه زیرساخت‌های مخابراتی را شرط تحقق شهر توسعه‌یافته و هوشمند دانسته و عنوان کردند: توسعه فناوری اطلاعات و سرویس‌ها و خدمات مبتنی بر آن، به‌هیچ‌عنوان بدون تأمین زیرساخت‌های مخابراتی لازم امکان‌پذیر نبوده و این توسعه نیازمند همکاری بیش‌ازپیش مدیریت شهری اعم از شورای شهر و شهرداری با مخابرات است.

در این دیدار رئیس مخابرات خاش گزارشی از آخرین وضعیت مخابراتی شهر خاش ارائه و به بحث و تبادل‌نظر در باب مشکلات و معضلات پیش روی توسعه ارتباطات شهری خاش پرداخت و هرکدام از اعضای شورای شهر نیز مشکلات و مکاتبات مردمی را بررسی کردند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha