خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14983
۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۵
گودرزوند چگینی:

برای جلوگیری از توهین‌ها طرح صیانت به صحن مجلس بازگردد

برای جلوگیری از توهین‌ها طرح صیانت به صحن مجلس بازگردد
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرد تا مردم نیز در جریان آن قرار گیرند.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد گودرزوند چگینی در تذکری در جریان جلسه علنی امروز، مجلس بیان کرد: بررسی طرح صیانت طبق اصل ۸۵ قانون اساسی یکی از مشکلاتی بوده که موجب شده در اثر آن توهین‌های زیادی به مجلس صورت بگیرد علیرغم اینکه کمیسیون ویژه بررسی این طرح جلسات متعددی را با صاحب‌نظران برگزار کرده اما به دلیل اینکه این طرح در صحن علنی موردبررسی قرار نگرفته توهین‌های زیادی به مجلس در چند روز اخیر شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: از هیئت‌رئیسه درخواست دارم که این طرح در صحن علنی مجلس موردبررسی قرار بگیرد تا شاید از این توهین‌ها به همکاران جلوگیری شود. در جلسه روز گذشته کمیسیون ویژه طرح صیانت تعدادی از همکاران حضور نداشتند و علیرغم اینکه ۱۸ رأی به کلیات این طرح داده شد اما توهین‌های زیادی به مجلس صورت گرفت.

گودرزوند گفت: درخواست دارم این طرح در صحن علنی موردبررسی قرار گرفته تا مردم نیز در جریان آن باشند که چه چیزی تصویب می‌شود و بدانند قرار نیست مسدودسازی صورت بگیرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha