خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14993
۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۹

عزم جدی شهرداری بر جمع‌آوری و حذف زوائد فیزیکی و بصری شهر زاهدان

عزم جدی شهرداری بر جمع‌آوری و حذف زوائد فیزیکی و بصری شهر زاهدان
نشست بررسی طرح‌های اجرایی توسعه شهری زاهدان با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری و اعضای شورا اسلامی شهر زاهدان، معاونین شهردار و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل تالار شورای برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، آسا ریگی معاون خدمات شهری هدف از این نشست را حسب دستور و تأکید استاندار پیرامون کاهش مسائل و مشکلات شهری و همچنین بررسی و اجرایی کردن مصوبات طرح‌های توسعه شهری زاهدان توسط ارگان‌های دولتی و نهادهای عمومی عنوان نمود.

وی جمع‌آوری و حذف زوائد فیزیکی و بصری، پاک‌سازی و ایجاد پوشش مناسب بر روی دیوارهای بدمنظر، نورپردازی، کف‌سازی پیاده‌رو، محوطه‌سازی، بهسازی فضای سبز و حذف تابلوها و پلاکاردهای غیرمجاز ازجمله مهم‌ترین محورهای اصلی بهسازی ارگان‌های محدوده موردنظر دانست.

طی این نشست معاون خدمات شهری طرح‌های توسعه شهری ادارات واقع در محدوده خیابان آزادی را به‌صورت پاور پوینت تشریح کرد و هر یک از مدیران به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود در راستای زیباسازی و توسعه شهری پرداختند.

گفتنی است؛ پس از بحث و تبادل‌نظر مقرر شد؛ حوزه معاونت خدمات شهری طرح‌های مذکور را جهت عملیاتی کردن به تمامی ارگان‌های مربوطه ابلاغ کنند تا این دستگاه‌ها نسبت به اجرای آن تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آتی مبادرت نمایند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha