خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15007
۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۲
رضایی در جلسه علنی مجلس:

مجلس به دنبال کاهش دسترسی مردم به اینترنت نیست

مجلس به دنبال کاهش دسترسی مردم به اینترنت نیست
نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: مجلس به دنبال محدودیت آزادی‌های مردم و کاهش دسترسی آنان به اینترنت نیست.

به گزارش اس.بی پرس، ابراهیم رضایی در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه ۴ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی، گفت: بعد از تصویب کلیات طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی در کمیسیون مشترک، فضاسازی سنگینی علیه مجلس و نمایندگان به وجود آمد و مجلس متهم به ایجاد محدودیت در فضای مجازی شد. 
وی بیان کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که مجلس و کمیسیون مشترک به دنبال محدودیت آزادی‌های مردم و کاهش دسترسی مردم به اینترنت نیستند، ما در این طرح به دنبال انسداد اینترنت، جمع‌کردن و بستن کسب‌وکارهای اینترنتی نیستیم، بلکه به دنبال تضمین آزادی مردم، اشتغال و کسب‌وکارهای مردم و تأمین امنیت مردم ایران در فضای مجازی هستیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما طرفدار و مطالبه‌گر اینترنت پرسرعت، ارزان و باکیفیت هستیم؛ مجلس و کمیسیون مشترک آماده شنیدن نظرات صاحب‌نظران در این طرح است، در حال حاضر کلیات این طرح تصویب‌شده و جزئیات آن با یک خرد جمعی تصویب خواهد شد.
رضایی اظهار کرد: از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌خواهم که درباره افت کیفیت اینترنت در کشور در هفته‌های اخیر چاره‌اندیشی جدی کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha