خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15009
۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۴
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها:

از بیت‌المال مراقبت کنید

از بیت‌المال مراقبت کنید
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بر اتخاذ تدابیر مناسب و رعایت ضوابط، مقررات و اساسنامه شرکت در همه سطوح مدیریتی و جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال تأکید کرد و گفت: تعاملات ما با همه پیمانکاران سرمایه‌گذاران و شرکت‌های هواپیمایی بر اساس قانون خواهد بود و با هیچ‌کس عهد اخوت نبسته‌ایم.

به گزارش اس.بی پرس، هم‌اندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی با حضور سرپرست شرکت فرودگاه‌ها، اعضای هیئت‌مدیره و معاونین در مرکز عملیات ایمنی و اضطراری به‌صورت ویدئو کنفرانس با فرودگاه‌ها برگزار شد.
حمیدرضا سیدی در نخستین حضور خود در این هم‌اندیشی در کسوت سرپرست شرکت فرودگاه‌ها در سخنانی با ادای احترام به بنیان‌گذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافعین حرم، ضمن قدردانی از زحمات یکایک مدیران در یک سال گذشته باوجود مشکلات بسیاری ازجمله تحریم و بیماری و حفظ آبروی صنعت در این شرایط سخت گفت: در سال پیش رونیز با همکاری و همراهی یکدیگر در کنار انتقال تجربیات به سمت تعالی و پایداری شرکت فرودگاه‌ها حرکت کنیم.
وی بر اتخاذ تدابیر مناسب و رعایت ضوابط، مقررات و اساسنامه شرکت در همه سطوح مدیریتی و جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال تأکید کرد.
سیدی، اتخاذ تصمیمات مدیریتی بر پایه خرد جمعی در هیئت‌مدیره شرکت را موردتوجه قرارداد و گفت: هر تصمیمی صورت گیرد قطعاً بر اساس دانش و تجربه اعضای هیئت‌مدیره و در چارچوب مقررات است و همه ما به‌عنوان اعضای یک خانواده باید تابع مقررات باشیم تا از بروز گرفتاری جلوگیری کنیم.
وی گفت: اساس کار شرکت، فرودگاه داری، ناوبری هوایی و سرویس به مسافر و پرواز است و اگر فرودگاه‌ها نباشند عملاً ستاد معنا و مفهوم ندارد. و بر همین اساس شرکت برای خدمت به مسافر ایجادشده و ما می‌بایست به دنبال حل مشکلات باشیم.
وی حل مشکلات فرودگاه‌ها برای سرویس‌دهی به مسافران و مردم را از انتظارت اولیه خود خواند.
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها، تغییر را از الزامات هر مجموعه‌ای عنوان کرد  و گفت: تغییرات باعث خروج از روزمرگی و جاری شدن خون تازه در رگ‌های سیستم و پایداری و ماندگاری آن می‌شود.
وی درعین‌حال گفت: تغییرات مدیریتی در چارچوب اساسنامه و با تغییر روش‌ها و مبتنی بر خرد جمعی صورت خواهد گرفت.
سیدی، ارزیابی عملکرد مدیران فرودگاهی را براساس شاخص‌هایی چون رضایت همکاران فرودگاهی، تعامل با مقامات استانی، تفویض اختیار و سلامت اداری عنوان و با اشاره به سوگندنامه ضمیمه حکم انتصاب گفت: احکام مدیریتی براساس تعهد و رعایت بند- بند سوگندنامه خواهد بود و باید قدر زمان و فرصت در اختیار را دانست و از همه ظرفیت در سایه تعهد و وجدان برای پیشبرد امور استفاده کرد.
وی تداوم جلسات با فرودگاه‌ها تا پایان سال به‌صورت مجازی برای گره‌گشایی از موانع فرودگاهی را مورد تأکید قرارداد و گفت: فرودگاه‌ها برای تعیین تکلیف پروژه‌های ناتمام گزارش عملکرد را ظرف یک هفته آینده برای تصمیم‌گیری در هیئت‌مدیره ارسال کنند.
وی همچنین بر استفاده از توان کارکنان برای پیشبرد امور و بر حذف مشاوران مجازی تا پایان سال جاری جز در مواردی که هیئت‌مدیره مجوز بدهد، تأکید کرد.
سیدی، بر وصول مطالبات از شرکت‌های هواپیمایی و بازگشت به دوران پیش از کرونا در این مورد تأکید کرد و گفت: ما در این خصوص با هیچ‌کس عهد اخوت نبسته‌ایم و با بهره‌برداران، سرمایه‌گذاران چه در بخش دولتی و خصوصی  بر اساس مقررات عمل خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha