خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15016
۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶
وزیر کشور:

مسئولان ‌از لاک اداری خارج شوند

مسئولان ‌از لاک اداری خارج شوند
وحیدی گفت: مسئولان باید از لاک اداری خارج شوند و سمت مدیریت جهادی پیش بروند؛ یعنی مدیریتی که پوسته‌های سخت را کنار می‌زند و به مردم خدمت می‌کند.

به گزارش اس.بی پرس، وحیدی گفت: ما تاکنون متکی بر نفت پیش رفته‌ایم، اما آبادانی و پیشرفت کشور باید مبتنی بر شکوفایی این ظرفیت‌های گسترده موجود در مناطق مختلف برنامه‌ریزی شود؛ سرمایه اصلی ما آب‌وخاک، فرهنگ، ابتکار و دانش است.

او گفت: باید فکر کنیم نفت نداریم؛ باید خودباوری داشته باشیم و با عشق‌ورزی به این آب‌وخاک و با ذهنیت فعال سمت شکوفایی ظرفیت‌هایی که در اختیارمان است پیش برویم و در واقع راهی جز آبادانی آن نداریم.

 احمد وحیدی گفت: اشتغال پیشران است الگوی توسعه و پیشرفت سیستان و بلوچستان است.

وزیر کشور گفت: مرز‌های گسترده، بندر اقیانوسی و مردم فعال و همیشه در صحنه نمونه‌هایی از ظرفیت‌های گسترده موجود در این استان است که سرمایه‌ای کم‌نظیر در اختیار مسئولان سیستان و بلوچستان قرار داده.

 به گفته وحیدی امور استان باید با توجه به اعتبارات محدود اولویت‌بندی شود و بدون شک اولویت نخست سیستان و بلوچستان بحث ایجاد اشتغال برای مردم است؛ اگر به‌جای ایجاد شغل راه درست کنیم در مسیر رضایت مردم حرکت نکرده‌ایم چرا که مردم قبل از همه‌چیز شغل می‌خواهند؛ اشتغال و حذف بیکاری خودبه‌خود مشکلات را حل خواهد کرد؛ در واقع ایجاد شغل ۹۸ درصد آسیب‌های اجتماعی از بین می‌برد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha