خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15018
۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۳
وزیر کشور:

پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور به سیستان و بلوچستان نوید اتفاقات خوب در آینده است

پیگیری مصوبات سفر رئیس‌جمهور به سیستان و بلوچستان نوید اتفاقات خوب در آینده است
وزیر کشور با اشاره به اینکه مصوبات سفر رئیس‌جمهور در بحث آب، کشاورزی، آموزش‌وپرورش و راه در سفر به سیستان و بلوچستان بررسی شد گفت: با توجه به اهمیت و توجه رئیس‌جمهور به استان امیدواریم که این حرکت‌ها نتایج بسیار خوبی را در آینده نزدیک برای منطقه داشته باشد.

به گزارش اس.بی پرس، احمد وحیدی شامگاه چهارشنبه در حاشیه نشست هماهنگی فرمانداران و شهرداران سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پس از چندین بازدید از شمال سیستان و بلوچستان نشستی با فرمانداران و استاندار استان برگزار و مصوبات سفر رئیس‌جمهور و منابعی که برای این کار اختصاص داده شده بود بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست در رابطه با اینکه مصوبات سفر و منابع آن چگونه به بهترین شکل ممکن هزینه شود تا نقشی در توسعه سیستان و بلوچستان داشته باشد بررسی شد.

وزیر کشور در پاسخ به این سؤال که آیا وزارت کشور به اتصال دسترسی مجوزهای آنلاین متصل شده یا خیر اظهار داشت: وزارت کشور خیلی نقش زیادی در دادن مجوزها ندارد بیشتر با سازمان ثبت‌احوال ارتباط دارد که آن‌ها هم هر اطلاعاتی که موردنیاز سامانه باشد بلافاصله در اختیارشان می‌دهند و مشکلی از این جهت وجود ندارد.

وی با اشاره به سفر خود به پاکستان اظهار داشت: سفر بسیار خوبی بود، پاکستان کشور مهم و هم‌جوار ما هست و ما روابط توسعه‌ای بیشتری را با این کشور در ابعاد اقتصادی و مسائل مرزی باید داشته باشیم.

احمد وحیدی وزیر کشور دیروز/چهارشنبه/ به‌منظور بررسی وضعیت منطقه سیستان وارد زابل واقع در شمال سیستان و بلوچستان شد و مورد استقبال حسین مدرس خیابانی استاندار و جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت.

بازدید از اردوگاه نیاتک، بازدید از مرز و مسیر رودخانه و تالاب بین‌المللی هامون، چاه نیمه چهارم، ورودی آب جریکه، بازارچه میلک، چاه ژرف شماره سه، اردوگاه ادیمی و نشست هماهنگی با فرمانداران و شهرداران این استان از مهم‌ترین برنامه‌های وزیر کشور در روز اول سفر به سیستان و بلوچستان بود.

وحیدی در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان امروز پنجشنبه از میرجاوه، فرودگاه سراوان، بازارچه‌های مرزی کوهک، پیشین، ریمدان و اقدامات پس از سیل در کنارک بازدید خواهد کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha