خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15023
۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۸
سرهنگ نوشاد:

نوجوان ۱۹ ساله دارابی از چنگ آدم‌ربایان رهایی یافت

نوجوان ۱۹ ساله دارابی از چنگ آدم‌ربایان رهایی یافت
فرمانده انتظامی داراب گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی این شهرستان نوجوان ۱۹ساله از چنگال آدم‌ربایان رها شد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ علیرضا نوشاد، با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی ربایش نوجوانی ۱۹ ساله در ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری دریکی از محلات بخش فورگ داراب، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
وی افزود: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد سرنشینان یک سواری پژو ۴۰۵ با پلاک مخدوش این نوجوان را ربوده و به‌سرعت از محل متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع به‌منظور حفظ جان این فرد، مأموران پلیس آگاهی تلاش گسترده‌ای را آغاز و مطلع شدند آدم‌ربایان به دلیل اختلافات مالی با پدر فرد ربوده‌شده (معامله ناصواب مواد مخدر) او را گروگان گرفته‌اند.
سرهنگ نوشاد تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و تحقیقات میدانی موفق شدند در این خصوص ۲ نفر از آدم‌ربایان را شناسایی و با استفاده از شیوه و شگردهای خاص پلیسی آنان را کمتر از ۱۷ روز در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: روز گذشته همدستان آدم‌ربایان که عرصه را برخود تنگ دیده بودند گروگان را در شهرستان بندرعباس رها و فرد ربوده‌شده خود را به پلیس آگاهی داراب معرفی کرد.
وی با اشاره به اینکه فرد ربوده‌شده صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، اظهار کرد: متهمان ۲۴ و ۶۰ ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر همدستان آنان با جدیت ادامه دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha