خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15065
۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۹
شرکت سایپا؛

سایپا برای خودروهای ناقص، پارکینگ کم آورد!

سایپا برای خودروهای ناقص، پارکینگ کم آورد!
شرکت سایپا اعلام کرد: برای نگهداری خودروهای ناقص، پارکینگ‌هایی به‌صورت توافقی با مالکان شخصی در اختیار این مجموعه قرارگرفته‌ است.

به گزارش اس.بی پرس، شرکت سایپا در توضیح خبر "پارکینگی  از خودرو‌های صفر بدون پلاک در غرب تهران" اعلام کرد:  بخشی از محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا که به‌دلیل کمبود تعدادی از قطعات دارای فناوری‌های پیشرفته به‌صورت ناقص تولید می‌شود، به پارکینگ‌هایی منتقل می‌شود که در اطراف شرکت سایپا قرار دارند.
این پارکینگ‌ها به‌صورت توافقی با مالکان شخصی و براساس پرداخت اجاره‌بها توسط سایپا، در اختیار این مجموعه قرارگرفته‌ است و نگهداری خودرو‌های ناقص بیانگر مالکیت صاحبان زمین پارکینگ‌ها بر این خودرو‌ها نیست. این محصولات پس از تکمیل و رفع نقص، جهت تحویل نهایی به مالکان، با کامیون‌های حمل خودرو به نمایندگی‌ها و مراکز فروش مجاز محصولات در سراسر کشور حمل می‌شوند.
 تمامی خودرو‌های متوقف‌شده در پارکینگ مدنظر، فاقد پلاک بوده و منتظر رفع نقص و تحویل به مشتریان هستند. گروه خودروسازی سایپا پیشتر نیز درخصوص کمبود برخی قطعات دارای فناوری‌های پیشرفته به‌ویژه قطعه ACU به‌عنوان علت اصلی تولید خودرو به‌صورت ناقص، اطلاع‌رسانی لازم را انجام داده است.
عصر امروز خبری منتشرشده بود که در آن تصاویری از یک پارکینگ خصوصی توسط یکی از شهروندان ارسال‌شده و مدعی شده طی سه روز، حدود یک هزار دستگاه خودرو مربوط به شرکت خودروسازی سایپا در غرب تهران دپو شده است.
پیشتر سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرده بود، نگهداری خودروهای صفرکیلومتر در پارکینگ، حکم احتکار را دارد و شهروندان می‌توانند موارد مشکوک را گزارش کنند.

 

 انتهای پیام/
 

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha