خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15082
۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان:

مسئولان این احساس را داشته باشند که مشکل مردم، مشکل خود آن‌هاست

مسئولان این احساس را داشته باشند که مشکل مردم، مشکل خود آن‌هاست
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: این استان دارای ظرفیت‌های زیاد اما نهفته است که باید همت مسئولان به سمت استفاده حداکثری از این ظرفیت‌ها باشد.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله محامی در دیدار سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع)، اظهار داشت: برای مردم چندان مهم نیست کدام دولت روی کار است، نکته مهم معطل نماندن، رفع مشکلات و برداشتن موانع از سر راه آن‌هاست.

وی افزود: اگر مسئولان این احساس را داشته باشند که مشکل مردم، مشکل خود آن‌هاست، قطعاً موانع و دغدغه‌ها در سطح جامعه کمتر خواهد بود.

امام‌جمعه زاهدان بیان کرد: نقش افرادی که در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال خدمت‌رسانی هستند بسیار مهم است چرا که جامعه هدف آن‌ها هم گسترده است و هم اقشار تأثیرگذار در اقتصاد و صنعت و اشتغال را شامل می‌شود.

آیت‌الله محامی گفت: باید از فرصت خدمت به مردم بهترین استفاده را برای رفع موانع، مشکلات و کسب رضایت حداکثری جامعه را برد.

وی تأکید کرد: مردم سیستان و بلوچستان شایسته بهترین خدمات هستند و امیدواریم که با همت و تلاش افراد دست اندرکار این مهم برای مردم سخت‌کوش بیش از گذشته رقم بخورد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha