خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15083
۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۱

توجه به کیفی‌سازی آموزش در سیستان و بلوچستان ضروری است

توجه به کیفی‌سازی آموزش در سیستان و بلوچستان ضروری است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: گسترش کمی دانشگاه آزاد اسلامی بر حسب نیاز استان کار خوبی است اما مهم‌تر از آن کیفی‌سازی آموزش بوده و باید توجه داشت که محرومیت این استان بهانه‌ای برای کیفیت پایین سطح آموزش‌ها قرار نگیرد.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی روز یکشنبه در نشست با سرپرست و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان خواستار فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در راستای پاسخگویی به نیاز استان شد و اظهار داشت: باید نیازهای استان در عرصه‌های مختلف شناسایی و فعالیت‌های دانشگاه در راستای حل این نیازها جهت‌دهی شود.

وی افزود: ورود به مباحث فرهنگی یکی دیگر از عرصه‌های کار است که با توجه به اهداف و رسالت‌های تعیین‌شده برای این مجموعه انتظار است که دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان در همه فعالیت‌ها پیوست فرهنگی داشته و در این حوزه سرآمد سایر دانشگاه‌ها باشد.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان با تأکید بر نقش‌آفرینی بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: نباید برخورد منفعلانه داشت بلکه هر جا احساس شود دانشگاه می‌تواند مؤثر واقع شود باید به کار ورود کرده و طرح‌های خود را عملیاتی کند.

وی تصریح کرد: باید ارزیابی کنید که دانشگاه آزاد اسلامی چه مقدار در حل مشکلات استان نقش‌آفرینی کرده و معیار سنجش کار بر اساس همین موارد باشد زیرا کمک می‌کند تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.

آیت‌الله محامی گفت: در گام بعدی باید نتایج کار خود را اطلاع‌رسانی کنید زیرا چنین چیزی عامل دلگرمی و اعتماد بیشتر به مجموعه خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: در ترم جاری بیش از ۲۲ هزار نفر در سطوح و رشته‌های مختلف تحصیلی این دانشگاه انتخاب رشته کرده‌اند.

مسعود اکبری زاده ادامه داد: توجه به طرح‌های اقتصادی و دانش‌بنیان ازجمله اولویت‌های کاری دانشگاه آزاد اسلامی در استان است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha