خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15128
۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۳

سه نمایشگاه عیدانه در زاهدان برگزار می‌شود

سه نمایشگاه عیدانه در زاهدان برگزار می‌شود
مدیر امور بانوان شهرداری زاهدان گفت: هم‌زمان با مبعث پیامبر (ص) و در آستانه بهار، سه نمایشگاه عیدانه در زاهدان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، نوشین حسابی مقدم اظهار کرد: هم‌زمان با مبعث پیامبر (ص) و در آستانه بهار سه نمایشگاه عیدانه در زاهدان برگزار می‌شود.

 وی افزود: این نمایشگاه‌ها طبق مصوبه کمیسیون امور بانوان شورا در سه نقطه از شهر زاهدان از سه‌شنبه ۱۰ اسفند آغاز و تا ۲۶ بهمن ادامه خواهد داشت.

مدیر امور بانوان شهرداری زاهدان ادامه داد: اولین نمایشگاه عیدانه در مرکز نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ اسفندماه، دومین نمایشگاه عیدانه در پارک فرهنگیان از ۱۷ تا ۲۰ اسفندماه و سومین نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۶ اسفندماه در محل بازارچه شریعتی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ برپا خواهد بود.

وی بیان کرد: هدف از اجرای این برنامه‌ها توسعه مشارکت‌های مردمی و افزایش توانمندی‌های بانوان است که در نتیجه باعث توسعه کارآفرینی و رونق کسب‌وکار بانوان و رونق اقتصادی خانواده و جامعه و استان را منجر می‌شود.

حسابی مقدم گفت: نمایشگاه‌های عیدانه شهرداری، با همکاری شهرداری منطقه ۱ و ۴ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز، سازمان ساماندهی مشاغل شهری، مدیریت روابط عمومی و مدیریت امور بانوان شهرداری برگزار خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha