خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15158
۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۲
مهدی پارسی:

۸۱ درصد از اعتبارات اسناد خزانه سیستان و بلوچستان در حوزه احداث راهها جذب شد

۸۱ درصد از اعتبارات اسناد خزانه سیستان و بلوچستان در حوزه احداث راهها جذب شد
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از جذب افزون بر ۸۱ درصد اعتبارات اسناد خزانه اسلامی در سالجاری برای اجرای پروژه‌های راه‌سازی استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی پارسی گفت: ۱۶۲ میلیارد تومان اعتبار اسناد خزانه اسلامی در سالجاری به اجرای پروژه‌های راه‌سازی استان اختصاص داده شد که با پیگیری‌های این اداره کل افزون بر ۸۱ درصد یعنی ۱۳۲ میلیارد تومان آن تاکنون جذب گردید.
وی بابیان اینکه جذب اعتبارات تخصیصی بدون شک درروند سرعت ‎بخشی به طرح‌های در دست احداث اداره کل راه و شهرسازی استان نقش ویژه‌‏ای ایفا می‌کند، گفت: با جذب اعتبارات اسناد خزانه در کنار سایر اعتبارات ابلاغی شاهد فعال بودن تمامی پروژه‌های بزرگراهی و راه اصلی در استان هستیم.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخورداری از پهناورترین شبکه راهه‌ای ارتباطی، قرار گرفتن درمسیر یکی از مهم‌ترین کرویدورهای اصلی تجارت جهانی و  صدها مزیت اقتصادی دیگر ضرورت وجود راههای مواصلاتی استاندارد را در این استان اجتناب‌ناپذیر کرده است این اداره کل با پیگیری اعتبارات به دنبال سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌ها حوزه راه به‌ویژه احداث بزرگراه‌ها است.
 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha