خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15159
۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۳
سردار احمد طاهری:

دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر در سراوان

دستگیری ۳ قاچاقچی مواد مخدر در سراوان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری ۳ سوداگر مرگ و کشف ۳۰۹ کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود از فعالیت یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان "سراوان" به عمق کشور را داشتند مطلع و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر آن شهرستان اطلاع دادند.
وی افزود: در این رابطه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان طی چند شبانه‌روز رصد و کنترل تحرکات اعضای این باند، سرانجام شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه وانت تویوتا در حال انتقال محموله موادمخدر در حوالی روستای "گلشن" آن شهرستان بودند رؤیت و به آن‌ها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در چنگال قانون می‌دیدند با تیراندازی به سمت مأموران، قصد فرار از محل را داشتند که پس از طی مسافتی براثر آتش پرحجم تکاوران پلیس خودروهای آن‌ها زمین‌گیر و هر ۳ قاچاقچی به همراه یک قبضه سلاح کلاش با ۳۲ فشنگ جنگی و۲٫ دستگاه بی‌سیم دستی دستگیر شدند.
سردار طاهری بیان کرد: در این عملیات از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان ۳۰۹ کیلو و ۱۰۰ گرم مواد افیونی از نوع حشیش کشف شد.
وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی خاطرنشان کرد:کارکنان انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و درراه مبارزه با قاچاق این مواد خانمان‌سوز از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.
 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha