خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15177
۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۷
استاندار سیستان و بلوچستان:

آیا به تغییر ریل‌گذاری اشتباه و حجامت مدیران اعتقادی دارید!؟

آیا به تغییر ریل‌گذاری اشتباه و حجامت مدیران اعتقادی دارید!؟
هفت ماه از روی کار آمدن دولت انقلابی و مردمی محور می‌گذرد و تغییری در رویه و مدیران آن‌گونه که توقع می‌رفت دیده نمی‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، هفت ماه از روی کار آمدن دولت انقلابی و مردمی محور می‌گذرد و تغییری در رویه و مدیران آن‌گونه که توقع می‌رفت دیده نمی‌شود و همچنان بانیان وضع موجود سکان‌دار امور می‌باشند.البته کم لطفی‌ست اگر از معدود تغییرات سخن به زبان نیاورم که مثلاً فلان مدیرکل دولت قبل در پست خویش در دولت رئیسی ابقا گردید و یا فلان مدیر دیگر‌ در دولت روحانی از پستی قبلی به پست جدید در دولت رئیسی جابجا گردید. 
کلاً تغییرات تا به امروز در حد اثبات قانون پایستگی انرژی نیوتون اتفاق می‌افتد که می‌گوید نیرو از بین نمی‌رود تنها از شکلی به شکلی دیگر تبدیل می‌شود، حال در خصوص مدیران در دولت سیزدهم هم به همین‌گونه عمل می‌شود نهایت تغییر در صورت عدم ابقا، جابجایی از پستی به پست دیگر است. 
جناب استاندار علت این دست‌به‌عصا راه رفتن‌های شما در انتخاب مدیران چیست؟ آیا اینکه گفته می‌شود نمایندگان در انتصابات دخالت دارند صحت دارد؟ 
چرا باید مردم تاوان دخالت‌ها و قدرت‌نمایی بچه‌گانه نمایندگان را بدهند؟
در اندیشه انقلابی تسامحی که به مردم آسیب برساند هیچ جایگاهی ندارد و باید با تمام توان قدم در تغییر مسیرهای اشتباهی که در دولت گذشته ریل‌گذاری گردیده برداشت. 
حتماً نمی‌توان از کسی که خود بانی و یا ایجادکننده این مسیر اشتباه بوده انتظار تغییر داشت چراکه عملکرد گذشته خود را زیر سوال می‌برد، پس لازمه این امر حجامت اساسی در بدنه دولت می‌باشد. 
کمی مصمم و با تحقیق و بررسی تغییرات را شروع کنید که قطعاً تعلل بیش از این جایز نیست.

 

 انتهای پیام/

منبع : gandomkhabar.ir

نظرات شما

capcha