خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15184
۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۲۰:۱۷
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

رسالت مستقیم سپاه دفاع از کیان نظام و حفظ امنیت است

رسالت مستقیم سپاه دفاع از کیان نظام و حفظ امنیت است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: رسالت مستقیم سپاه، دفاع از کیان نظام و حفظ امنیت است اما این نهاد مقدس برای کاهش آلام مردم اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام  مصطفی محامی  در نشست با سردار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و فرماندهان ارشد سپاه در سیستان و بلوچستان به استماع گزارشی از وضعیت امنیتی، میزان هماهنگی مجموعه‌های نظامی در برقراری امنیت استان و آخرین شرایط مرزهای شرقی کشور پرداخت.
او گفت: سپاه پاسداران در شرایط موجود که کشور دچار مشکل اقتصادی بوده این نهاد مردمی در عرصه کارهای عمرانی، بستر اشتغال‌زایی و رفع محرومیت ورود پیداکرده و باعث کاهش آلام مردم شده که چنین چیزی شایسته تقدیر است.
امام‌جمعه زاهدان و فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق کشور در ادامه به بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای جهاد تبیین و تحقق شعار سال پرداختند.
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان در پایان خواستار برنامه‌ریزی و افزایش تلاش‌ها در جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم استان در سال جدید شد و  گفت: انتظار این است که در سال جدید نیز خدمت‌رسانی به مردم محروم با جدیت بیشتر ادامه داشته باشد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha