خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15207
۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۰

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی ایرانشهر

 بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی ایرانشهر
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: در بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از شهرک صنعتی ایرانشهر مشکلات مطرح شده از سوی واحدهای تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا راشکی امروز اظهار کرد:علاوه بر این از ۵ واحد تولیدی مستقر در این شهرک نیز به اتفاق ایشان و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و خدمات رسان نیز بازدید به عمل آمد.

وی افزود: واحد تولیدی ایران کولا با سرمایه گذاری ۹۱ میلیارد ریال و اشتغال ۱۰۰ نفر از جمله واحد هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.این واحد در زمینی به گستره ۲۰ هزار متر مربع استقرار دارد و آب بسته بندی آشامیدنی از جمله تولیدات این شرکت به شمار می رود.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: واحد قند خلیل درواخ  با تولید قند حبه و کله قند نیز با سرمایه گذاری ۵ میلیارد ریال و مساحت ۳ هزار متر مربع ، که توانسته است زمینه اشتغال را برای ۲۵ نفر فراهم آورد ، از دیگر واحد هایی بود که امروز مورد بازدید قرار گرفت.

راشکی تاکید کرد: از دیگر واحد هایی که  مورد بازدید قرار گرفت واحد تولیدی نگین پهره بلوچستان با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریال ، اشتغال ۶ نفر که در زمینی به گستره ۹ هزار متر مربع استقرار دارد بود ، که این واحد در زمینه بسته بندی خرما فعالیت دارد.

وی بیان کرد: شرکت آران با سرمایه گذاری ۳ هزار ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ نفر ، که در حاضر به تولید تیر بتنی برق مشغول است ، نیز مورد بازدید قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: در این بازدید مشکلات مطرح شده از سوی واحدهای تولیدی نیز مورد بررسی قرارگرفت.

وی گفت: عملیات اجرایی شهرک صنعتی ایرانشهر در سال ۱۳۷۱ آغاز شده است.این شهرک با گستره ۳۴۷ هکتار و فاز عملیاتی ۱۹۰ هکتار در کیلومتر ۷ جاده ایرانشهر بمپور واقع شده است و تاکنون ۵۶ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۳۳۴ میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال ۹۶۲ نفر در بر اساس ارقام دفتری در این شهرک استقرار دارند.

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha