خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15220
۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۱
ابوالفضل نظری:

کشف بیش از ۱۶۰ کیلوگرم موادمخدر در مرز میرجاوه

کشف بیش از ۱۶۰ کیلوگرم موادمخدر در مرز میرجاوه
فرمانده هنگ مرزی میرجاوه گفت: مرزبانان با انجام اقدامات تخصصی اطلاعاتی از فعالیت باند قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی "تگور" شهرستان میرجاوه مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی در نوار مرزی را در دستور کار خود قراردادند.

به گزارش اس.بی پرس، ابوالفضل نظری گفت: با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان، مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان مشخص شد و در راستای مقابله با سوداگران مرگ، مرزبانان با اجرای کمین‌های هدفمند و اجرای طرح مهار، منطقه موردنظر را در کنترل خود قراردادند و توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.
وی در ادامه عنوان کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله موادمخدر را به‌وسیله چند دستگاه موتورسیکلت به عمق کشور انتقال بدهند، در این امر ناکام ماندند و مرزداران موفق شدند در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه موتورسیکلت، مقدار ۱۶۹ کیلو و ۹۰۰ گرم انواع موادمخدر شامل ۱۳۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک و ۳۶ کیلوگرم شیشه را کشف کنند.
 نظری در پایان بابیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان پرونده در دستور کار این فرماندهی قرار دارد، اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه به‌صورت شبانه‌روزی در مناطق مرزی حضور فعال و گسترده دارند و با هرگونه اعمال خلاف قانون، خصوصاً شرارت و قاچاق موادمخدر قاطعانه و هوشمندانه برخورد می‌کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha