خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15225
۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۲

کشف بیش از 50 هزار مواد محترقه در زابل

کشف بیش از 50 هزار مواد محترقه در زابل
فرمانده انتظامی شهرستان زابل از کشف بیش از 50 هزار عدد مواد محترقه قاچاق و غیرمجاز در بازرسی از یک منزل مسکونی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، احمد ثمره حسینی امروز، به نزدیکی چهارشنبه آخر سال و خطرات ناشی از استفاده از مواد محترقه خطرناک و غیرمجاز اشاره کرد و اظهار داشت: پلیس با افرادی که در زمینه خرید و فروش مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک فعالیت دارند، برخورد قانونی می‌کند.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با اشراف اطلاعاتی و هوشمندی خود فردی را که در منزل خود اقدام به دپوی مواد محترقه غیر مجاز نموده بود شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: مأموران پس از حصول اطمینان از دپوی مواد محترقه در منزل این فرد به محل اعزام و در بازرسی از محل  تعداد 50 هزار عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز را کشف کردند.

ثمره حسینی با بیان اینکه تهیه و توزیع مواد محترقه غیر مجاز جرم بوده و با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت، بیان داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در خاتمه با اشاره به این که بیشترین قربانیان مواد محترقه کودکان و نوجوانان هستند، از خانواده ها خواست: والدین در روزهای پایانی سال بر رفتار های هیجانی فرزندان خود نظارت و کنترل بیشتری داشته و آنان را نسبت به خطرات مواد محترقه آگاه سازند و در صورت اطلاع از خرید و فروش و یا تولید مواد محترقه با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha