خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15259
۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۷
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای راه‌های کشور:

موضوع ساخت بزرگراه‌های سیستان و بلوچستان در اولویت قرار گیرد

موضوع ساخت بزرگراه‌های سیستان و بلوچستان در اولویت قرار گیرد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای راه‌های کشور گفت: موضوع ساخت بزرگراه‌های سیستان وبلوچستان به منظور رفاه حال شهروندان این استان و سفر ایمن کاربران جاده‌ای باید به سرعت در اولویت اقدامات شرکت ساخت قرار گیرد.

به گزارش اس.بی پرس، خیرالله خادمی روز چهارشنبه در نشست ویدئو کنفرانسی بررسی اعتبارات و ساخت راه‌های کشور ضمن قدردانی از عملکرد اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و اردبیل به ترتیب پیشتاز تامین اعتبار و ساخت توسعه راه‌های کشور هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با بیان این‌که اعتبارات حوزه راه استان در سال ۱۴۰۰ افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته گفت: جذب ۸۵ درصد این اعتبارات و ۱۰۰ درصد سهمیه قیر استانی تا این لحظه اتفاق افتاده است.

عطالله اکبری با بیان اینکه سیستان و بلوچستان به جهت تامین اعتبار و ساخت و نیز سهمیه قیر رتبه اول کشور را بدست آورده است افزود: در اسفندماه امسال ۵۰ کیلومتر باند دوم زیر عبور خواهد رفت و این استان در حوزه راه و مسکن در کشور پیشتاز خواهد شد.
وی حمایت‌های استاندار و نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی را یکی از عوامل مهم موفقیت‌های استان در حوزه راه و مسکن در کشور دانست و بر ادامه این روند تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha