خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15284
۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۵
وزیر کشور در مصاحبه اختصاصی؛

شرایط برای برگزاری حضوری مدارس و دانشگاه‌ها مهیاست

 شرایط برای برگزاری حضوری مدارس و دانشگاه‌ها مهیاست
وزیر کشور گفت: وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مسئول برای برگزاری حضوری کلاس‌های درسی آمادگی کامل دارند.

به گزارش اس.بی پرس، «احمد وحیدی» در پایان جلسه مشترک با وزرای علوم و تحقیقات، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در وزارت کشور افزود: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، امروز به همراه وزرای مسئول در خصوص بازگشایی و برگزاری حضوری کلاس‌های درسی و دانشگاهی تشکیل جلسه دادیم و بعد از بررسی ابعاد مختلف موضوع به اتفاق نظر خوبی رسیدیم.

وزیر کشور با اشاره به شیب نزولی ابتلا به کرونا و حجم خوب واکسیناسیون در کشور گفت: شرایط برای برگزاری کلاس‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری کاملا مهیا و آنچه در برگزاری کلاس‌ها مهم است رعایت فاصله استاندارد، زدن ماسک و برقراری تهویه هواست.

وحیدی به واکسیناسیون مقاطع متوسطه اول و دوم بین سنین ۱۲ تا ۱۸ سال در سال قبل اشاره و تصریح کرد: در بحث تامین واکسن هیچ مشکلی نداریم و واکسیناسیون در بین دانشجویان هم بین ۸۵ تا ۹۰ درصد انجام شده و دانشجویانی که در خوابگاه‌ها هستند هم با تزریق دُز سوم جای نگرانی نخواهد بود و این فرآیند تکمیل خواهد شد.

وزیر کشور گفت: با هماهنگی و تعامل خوب دستگاه‌ها و وزارتخانه ها، ان‌شاءالله در برگزاری حضوری کلاس‌ها بعد از تعطیلات مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha