خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15291
۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۵
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خبرداد

آزادسازی و توزیع 70 تن روغن خوراکی از انبارهای چابهار

آزادسازی و توزیع 70 تن روغن خوراکی از انبارهای چابهار
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۷۰ تن روغن خوراکی از انبارهای چابهار با هماهنگی‌های لازم آزادسازی و توزیع شد.

به گزارش اس.بی پرس، رحمدل بامری در جلسه شورای ترافیک، کمیسیون ایمنی حمل و نقل و ستاد اجرایی خدمات سفر سیستان و بلوچستان در فرمانداری چابهار با اشاره به اینکه کالای اساسی و اقلام مورد نیاز به اندازه کافی موجود و مشکلی در این خصوص وجود ندارد، افزود: مرغ منجمد و گوشت گاو منجمد در حال توزیع و تامین سوخت مورد نیاز با تدابیر اندیشیده شده و رفع مشکلات نازل‌های سوخت به خوبی در حال انجام است و کمترین نارضایتی‌ها را شاهد هستیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و ۱۰۳ هزار نفر از ابتدای تعطیلات نوروی تاکنون وارد استان شده اند که جای خوشحالی و نشان از افزایش مسافر و ارائه خدمات بیشتر است.

رحمدل بامری با اشاره به اینکه تامین آرد، پخت و پز و کیفیت نان بخوبی مدیریت شده و برخی از خبازی‌ها بصورت ۱۸ ساعت در حال پخت و توزیع نان هستند و کمبودی در اینخصوص گزارش نشده است.

وی گفت: مشکلات جایگاه سوخت تیس و ترمینال نیز برطرف شده و در مدار قرار گرفته اند که بخشی از مشکلات تامین سوخت مسافران برطرف شده است.

بامری ادامه داد: ۱۰ هزار مترمکعب آب از اداره کل بنادر و دریانوردی و چهار هزار مترمکعب از منطقه آزاد باید به شهر کمک شود تا مشکلات آب در این ایام و ماه مبارک رمضان مرتفع شود.

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha