خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15337
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۱
رحمدل بامری:

مصاحبه با رسانه‌های فاقد مجوز ممنوع

مصاحبه با رسانه‌های فاقد مجوز ممنوع
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیچ مدیری با رسانه و یا فردی که فاقد مجوز مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصاحبه‌ای انجام ندهد.

به گزارش اس.بی پرس، بیست و چهارمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان سیستان و بلوچستان، با بررسی آخرین اقدامات در حوزه فضای مجازی و تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت رسانه‌های فاقد مجوز، در محل سالن جلسات معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تشکیل شد.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان و رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان گفت: تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به مصاحبه با رسانه‌های دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی هستند.
رحمدل بامری تأکید کرد: هیچ مدیری با رسانه و یا فردی که فاقد مجوز مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  مصاحبه‌ای انجام ندهد.
رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان افزود: عدم مصاحبه با این‌گونه رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی، باعث می‌شود تا این‌گونه افراد در راستای قانونمند بودن فعال شوند، زیرا گاهی اوقات از این طریق زمینه برای سو استفاده رسانه‌های معاند فراهم‌شده است.
بامری خاطرنشان کرد: در راستای اقناع‌سازی رسانه‌های دارای مجوز ، جلسات توجیهی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان برگزار شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و دبیر شورای اطلاع‌رسانی نیز در این جلسه با ارائه رصد رسانه‌ای کشوری و استانی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن دعوت از رسانه‌های فاقد مجوز در راستای قانون مداری و دریافت مجوز، از آنان خواست که هر چه سریع‌تر اقدام لازم را در این خصوص انجام دهند.
مسگرانی ادامه داد: روابط عمومی دستگاه‌ها موظف هستند هر آنچه در خصوص اخبار منتشرشده در فضاهای مجازی و مطبوعاتی ،اتفاق می‌افتد، بلافاصله واکنش نشان داده و در جهت اقناع‌سازی فضای عمومی تلاش کنند.
وی افزود: از رسانه‌ها و مطبوعات فعال در استان می‌خواهیم در راستای مباحث شعار سال، برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی را پوشش دهند.
 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha