خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15338
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۲
اداره‌کل روابط عمومی استانداری استان:

فایل صوتی منتسب به شورای تامین سیستان و بلوچستان جعلی است

فایل صوتی منتسب به شورای تامین سیستان و بلوچستان جعلی است
اداره‌کل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه‌ای فایل صوتی منتشرشده منتسب به شورای تأمین این استان را جعلی و در ادامه توطئه‌های تفرقه‌افکنان دشمنان دانست.

به گزارش اس.بی پرس، اداره‌کل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان روز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: گروهک منافقین طی روزهای اخیر با ساخت و انتشار اخبار و فایل صوتی جعلی منتسب به شورای تأمین استان، به دنبال اجرای دسیسه قدیمی خود و ایجاد تفرقه قومی و مذهبی در سیستان و بلوچستان و استان‌های دارای تنوع قومی و مذهبی در جنوب شرق کشور و حتی ایجاد اختلاف بین مردم مسلمان در کشورهای هم‌مرز است.
لذا دبیرخانه شورای تأمین سیستان و بلوچستان ضمن تکذیب این خبر؛ اعلام می‌کند؛ فایل صوتی منتشرشده کاملاً جعلی بوده و صرفاً باهدف تحریک و تهییج احساسات مردم ‌و در ادامه تکمیل توطئه‌های تفرقه‌افکنانه قومی و مذهبی دشمنان این آب و خاک ساخته و منتشرشده است.
یقیناً این جریان‌سازی‌ها همچنان از سوی منافقین و دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب ادامه خواهد داشت و در آینده به شکل‌ها و ترفندهای گوناگون اجرا خواهد شد؛ ازاین‌رو از همه مردم شریف استان درخواست می‌شود مانند همیشه با هوشیاری و بلوغ فکری خود به این‌گونه اخبار جعلی و محتواهای تکراری و دروغین توجه نکنند.
در این فایل صوتی جعلی که روز گذشته منتشرشده است، به نقل از یکی از مسئولان شورای تأمین اعلام‌شده بود کشته شدن بلوچ‌ها و افغانی‌ها مهم نیست که منجر به واکنش برخی از مردم سیستان و بلوچستان شده بود و از سوی استانداری تکذیب شد.

 

 انتهای پیام/ 

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha