خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15345
۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۴
نعمت‌الله نجاری:

واحدهای مسکونی خالی از سکنه طوفان گونو تعیین تکلیف شوند

واحدهای مسکونی خالی از سکنه طوفان گونو تعیین تکلیف شوند
فرماندار شهرستان زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان،گفت: واحدهای مسکونی که برای سیل‌زدگان طوفان گونو ساخته شدند و هنوز هم خالی از سکنه هستند باید تعیین تکلیف شوند.

به گزارش اس.بی پرس، نعمت‌الله نجاری اظهار داشت: در طوفان گونو برای سیل‌زدگان این شهرستان واحدهای مسکونی ساخته شد که هنوز هم باگذشت بیش از یک دهه این واحدهای مسکونی خالی از سکنه هستند و نیاز است هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

وی تصریح کرد: در ورودی شهر زرآباد از سمت چابهار واحدهای مسکونی قابل‌مشاهده است که خالی از سکنه و منظره‌ای نازیبا برای  شهر‌ به وجود آورده‌اند و  نیاز است این واحدها توسط بنیاد مسکن به‌صورت فوریت ساماندهی شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه آخرین واگذاری اراضی به مردم در شهر زرآباد در سال ۱۳۹۳ بوده،افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نسبت به واگذاری زمین برای متقاضیان شهر و روستا در شهرستان زرآباد اقدام کنند.

فرماندار زرآباد،خاطرنشان کرد: اراضی که در شهر زرآباد واگذارشده‌اند و در آن‌ها هیچ‌گونه ساخت و سازی صورت نگرفته است نیز باید تعیین تکلیف شود.

نجاری با اشاره به لزوم اجرای طرح هادی در اکثر روستاهای شهرستان زرآباد، بیان کرد: روستاهای هدف گردشگری این شهرستان با توجه به پتانسیل جذب گردشگر در اولویت طرح هادی قرار بگیرند.

وی گفت: با زمین‌خواری و تصرفات در شهرستان زرآباد به‌طور جد مقابله و با این افراد برخورد قانونی شود.
 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha