خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15346
۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۲
سردار احمد طاهری:

هلاکت ۲ سوداگر مرگ و کشف ۴۶۵ کیلو مواد افیونی در سیستان و بلوچستان

هلاکت ۲ سوداگر مرگ و کشف ۴۶۵ کیلو مواد افیونی در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در عملیات مقتدرانه تکاوران پلیس مواد مخدر در شهرستان "خاش"، 2 سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند و ۴۶۵ کیلو تریاک کشف شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود، اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر را که قصد انتقال محموله مواد افیونی از "ایرانشهر" به "خاش" و سپس قاچاق آن به مرکز کشور را داشتند شناسایی و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش اطلاع دادند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش، با رصد و کنترل مسیر انتقال محموله مواد مخدر، عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح قاچاق را که با یک دستگاه پژو پارس و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه‌جایی محموله، در محدوده دشت" آبخان"بودند، مشاهده و به آن‌ها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار دیدند، بدون توجه به ایست مأموران، شروع به تیراندازی به خودروهای انتظامی کرده و درگیری مسلحانه آغاز شد.

سردار طاهری عنوان کرد: در این عملیات نفس‌گیر که یک ساعت به طول انجامید، با مجاهدت و جان‌فشانی تکاوران پلیس، 2نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند.

این مقام ارشد انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: جان‌برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان، ۴۶۵ کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح کلاش با ۱۲۵ عدد فشنگ جنگی کشف کردند.

وی با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر، گفت: غیور مردان نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و درراه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان‌سوز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.
 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha