خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15350
۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۶
معاون سیاسی اجتماعی استاندار استان:

قرارگاه جهادی برای حل مشکلات سیستان و بلوچستان همت کند

قرارگاه جهادی برای حل مشکلات سیستان و بلوچستان همت کند
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی برای کمک به حل مشکلات مردم گفت: گروه‌های جهادی برای حل مشکلات حوزه آب، بهداشت و آموزش در نقاط مختلف استان همت کنند.

به گزارش اس.بی پرس، رحمدل بامری اظهار داشت: خیران، گروه‌های جهادی، سمن‌ها و مسئولان با همدیگر تعامل لازم را داشته و با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی مشکلات را کاهش دهند چون نقش قرارگاه جهادی، تسهیل و هماهنگی بهتر برای انجام کارها است.

وی ضمن قدردانی از حضور گروه‌های جهادی و نیروهای انقلابی و فرمانداران بیان کرد: با استفاده از بانک اطلاعاتی و اولویت‌بندی طرح‌های نیمه‌تمام و تکمیل آن‌ها در حوزه‌های مختلف نظیر شبکه‌های داخلی آب روستایی با فعالیت جهادی می‌توان اقدامات مؤثری انجام داد. 

بامری افزود: تشکیل قرارگاه جهادی در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان و فعالیت آن با توجه به ظرفیت‌هایی که وجود دارد می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

معاون سیاسی  اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه‌های اداری همچون دانشگاه علوم پزشکی، نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و امور آب و فاضلاب استان طرح‌های نیمه‌تمام را اعلام و با هماهنگی و تعامل و مکاتبات لازم با امضای استاندار پیگیری کنند تا شاهد تکمیل طرح‌ها و کاهش مشکلات پیش رو باشیم.

بامری گفت: متأسفانه در برخی از روستاها بدون هماهنگی با دستگاه‌های مختلف اداری، مدارس با فاصله بیش از ۲ کیلومتر ساخته‌شده که باید شبکه آب و برق را با هزینه گزاف انجام داد این در حالی است که با یک هماهنگی می‌توان هزینه‌ها را کاهش داد.

وی از پشتیبانی سپاه پاسداران، استاندار سیستان و بلوچستان و مسئولان مرتبط با این حوزه قدردانی کرد و افزود: امیدواریم با همکاری فرمانداران جنوب استان و نیروهای انقلابی و جهادی بسیاری از مشکلات مرتفع شود.

کار جهادی باید درست و برای رضای خدا باشد.

جواد سپاهی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه چابهار نیز در این جلسه اظهار داشت: کار جهادی باید درست، صحیح و برای رضای خدا باشد تا حل مشکلات مردم و بهره‌مندی مردم و درنهایت رضایت خالق و مخلوق را به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به نیت خالص و انقلابی بودن کارهای جهادی و برکات فراوان انجام کارهای خیر بیان داشت: نخستین جلسه کاری‌ام پس از معارفه با گروه‌های جهادی است که امیدوارم مؤثر و مفید واقع شود.

سپاهی افزود: توجه به شرایط بومی منطقه‌ای و کمک به مردم باید موردتوجه گروه‌های جهادی و مردم‌نهاد باشد تا با استفاده از ظرفیت‌های این استانِ جوان بتوان موفقیت‌های لازم را به نحو مطلوب استفاده کرد.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان یکی از استان‌های جوان است لذا کارها باید به‌خوبی انجام تا مردم نفع زیادی از اقدامات ببرند.
 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha