خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15353
۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۰
سردار احمد طاهری:

انهدام باند زورگیری درخاش

انهدام باند زورگیری درخاش
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش شبانه و اشراف اطلاعاتی پلیس استان در شهرستان خاش باند سرقت مسلحانه خودرو و زورگیری متلاشی شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری در خصوص جزئیات انهدام باند سرقت و زورگیری گفت: در پی وقوع یک فقره زورگیری و سرقت مسلحانه خودرو دریکی از محور‌های فرعی شهرستان خاش، موضوع با حساسیت ویژه به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس استان و شهرستان خاش قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با بررسی اظهارات مالباخته و استفاده از روش‌های علمی و فنی در کشف جرم درنهایت موفق به شناسایی و دست داشتن اعضای یک باند سرقت در این ارتکاب این سرقت‌ها به دست آمد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این رابطه پس از شناسایی مخفیگاه مخوف اعضای این باند خشن دریکی از روستا‌های اطراف شهرستان خاش طی یک عملیات پیچیده و هوشمندانه اعضای آن در محاصره پلیس قرار می‌گیرند و خود را تسلیم پلیس می‌کنند.
سردار طاهری در ادامه بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه سه عضو دستگیرشده این باند تعداد یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه دوتیغه خشاب مربوطه، ۴۸ عدد فشنگ جنگی و یک دستگاه خودرو پژو سرقتی و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ فاقد پلاک کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: تاکنون در تحقیقات انتظامی اعضای این باند به ۵ فقره زورگیری و سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهرستان خاش اعتراف کردند که بررسی‌های تکمیلی همچنان ادامه دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما