خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15365
۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۳
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

۷۱۰ تن کالای اساسی در ایرانشهر توزیع شده است

۷۱۰ تن کالای اساسی در ایرانشهر توزیع شده است
فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: بیش‌از ۹۰۰ تن کالای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان به این شهرستان اختصاص‌یافته که تاکنون ۷۱۰ تن آن بین شهروندان توزیع‌شده است.

به گزارش اس.بی پرس، علی شعبانی  گفت: کالا‌های اساسی توزیع‌شده در شهرستان ایرانشهر شامل برنج، روغن، شکر و گوشت بوده.

او گفت:با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات قیمت بازار باید در تهیه و توزیع کالا‌های اساسی مردم دقت بیشتری توسط اعضای کارگروه تنظیم بازار انجام شود.

فرماندار ایرانشهر  گفت: بدنبال ایجاد برخورد قهری با اصناف نیستیم و نظارت بر بازار نیز مردم محور است و روند تحقق مصوبات تنظیم بازار زیر نظر دستگاه‌های نظارتی بوده و امید است که همچنان شاهد همراهی لازم از سوی مردم و اصناف باشیم.

او  با تأکید بر تعامل بیشتر بین دستگاه‌ها گفت: اصلی‌ترین مشکلی که وجود دارد این است که هماهنگی بین اعضای کارگروه تنظیم بازار شهرستان وجود ندارد که انتظار می‌رود همگی اعضا با یکدیگر هماهنگ و امورات را جهت رفاه مردم جلو ببرند.

شعبانی اطلاع‌رسانی فعالیت‌های کارگر و تنظیم بازار را مهم توصیف کرد و گفت: یکی از عمده مشکلاتی که وجود دارد عدم اطلاع‌رسانی به‌موقع از جذب و توزیع اقلام تنظیم بازار است که به‌صورت کافی و جامع به مردم اطلاع‌رسانی نمی‌شود که انتظار می‌رود با خبرگزاری‌های رسمی مصاحبه و اعلام شود.

او گفت:  تعداد موجود مباشرین توزیع اقلام موردنیاز مردم برای تنظیم بازار پاسخگو نیست که باید با توجه به گستردگی و پراکندگی ایرانشهر نیاز است این مورد چند برابر شود.

نماینده عالی دولت در ایرانشهر با تأکید بر نظارت بیشتر بر بازار  گفت: انتظار است دستگاه‌های ذی‌ربط با محتکرین و کسانی که اقلام و کالا‌های اساسی مردم را قاچاق می‌کنند شناسایی و با اشد مجازات برخورد کنند.
 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha