خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15368
۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۵
ظهر امروز صورت گرفت؛

دیدار فرمانده نیروی زمینی سپاه با خانواده شهید امنیت سیستان و بلوچستان

دیدار فرمانده نیروی زمینی سپاه با خانواده شهید امنیت سیستان و بلوچستان
سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه با خانواده شهید امنیت سیستان و بلوچستان شهید «محمود آبسالان»، دیدار کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه ظهر امروز با حضور در منزل شهید محمود آبسالان، با اشاره به اینکه خانواده این شهید والا مقام در مسیر نظام و انقلاب قرار دارند، بیان کرد: این خانواده همیشه در راه امنیت این کشور تلاش می کنند.

وی افزود: شهید "محمود آبسالان" در راه انقلاب و نظام پا گذاشته بود، و در این راه و هدف موفق بود، و به کمال موفقیت و عاقبت بخیری نائل آمد.

سردار پرویز آبسالان پدر شهید هم در این دیدار، گفت: ما براساس تکلیفی که در این سنگر داریم، آمادگی داریم تا از جان خودمان هم در راه انقلاب بگذریم.

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: قطعاً با این اتفاق قدم‌های ما ثابت تر خواهد شد، دو پسر دیگرم نیز در خدمت نظام و انقلاب هستند.

گفتنی است ستوان دوم محمود آبسالان بیست و یکم ماه رمضان، در شب شهادت مولای متقیان در محل ایست و بازرسی طرح امنیت در منطقه تامین اجتماعی زاهدان بر اثر تیراندازی اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

علیرضا مرحمتی معاون امنیتی - انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از دستگیری عوامل این جنایت خبر داده و گفته است: اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی در حال انجام است.
 
انتهای پیام/

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha