خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15375
۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۱

صفحه اینستاگرام اس.بی پرس با حملات جیره‌خواران از دسترس خارج شد

صفحه اینستاگرام اس.بی پرس با حملات جیره‌خواران از دسترس خارج شد
صفحه اینستاگرام اس.بی پرس، ازآنجاکه با مطالبی مطالبه گرانِ ضمن انتقاد از وضعیت موجود استان سیستان و بلوچستان و نقد مسئولین، به دشمن و رسانه‌های معاند باج نمی‌داد، مورد هجمه و حملات جیره‌خواران قرار گرفت و از دسترس خارج شد.

صفحه اینستاگرام اس.بی پرس با 18 هزار دنبال کننده از دسترس خارج شد. تلاش‌های کارشناسان و نامه‌نگاری‌های صورت گرفته نشان داد که جیره‌خواران دشمنان انقلاب پس از ناکامی در تطمیع و جذب خبرنگاران ما به حملات اینترنتی روی آوردند تا این‌گونه رسانه مردم سیستان و بلوچستان را از دسترس خارج کنند.


اس.بی پرس که با مطالبه‌حقوق به‌حق مردم از مسئولین استانی و کشوری، در بین عموم جایگاه خود را به دست آورده بود، مورد خشم و غضب همان مسئولین نیز قرارگرفته بود و بارها از سوی جیره‌خواران برخی از آن‌ها با تطمیع و هجمه مواجه شد.


این رسانه مردمی ازآنجاکه در مدت فعالیت خود باقدرت فعل جهاد تبیین را صرف می‌کرد و به دشمنان انقلاب و رسانه‌های معاند نیز باج و خوراک نداد، خاری به چشم آن‌ها نیز بود.


خبر بد برای مخالفان اس.بی پرس اینکه شادی آن‌ها تا 20 روز دیگر منقضی خواهد شد و ما باقدرت بیشتری فعالیت صفحه اینستاگرام را مجدداً از سر می‌گیریم.

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha