خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15380
۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۰
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل :

پرونده تخلف ۱۸ میلیاردی برای متصدی جایگاه سوخت در زابل تشکیل شد

پرونده تخلف ۱۸ میلیاردی برای متصدی جایگاه سوخت در زابل تشکیل شد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: پیرو گزارش‌ها مردمی پرونده تخلف ۱۸ میلیاردی برای متصدی جایگاه سوخت در زابل تشکیل شد.

به گزارش اس.بی پرس، رضا شهری‌زاد اظهار داشت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی از فروش خارج از شبکه نفت گاز در یکی از جایگاه‌های عرضه‌ بنزین در شهرستان زابل بلافاصله اکیپ نظارتی با حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، شرکت نفت، کالای قاچاق و اداره تعزیرات حکومتی تشکیل و در قالب گشت مشترک نظارتی، جایگاه عرضه سوخت مورد بازرسی قرار گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل افزود: پس از بررسی جایگاه سوخت، تخلف متصدی جایگاه تحت عنوان قاچاق و عرضه خارج از شبکه به میزان 69 هزار و 831 لیتر سوخت محرز و پرونده‌ای به ارزش 18 میلیارد و 282 میلیون و 244 هزار ریال تشکیل و پرونده تخلف برای رسیدگی و سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال‌شده است. 


وی از شهروندان زابل درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و‌ اقتصادی ازجمله کم‌فروشی، گران‌فروشی، احتکار، عدم درج قیمت بر کالاها و ... مراتب را برای رسیدگی از طریق تماس با مرکز پاسخگویی اداره صنعت، معدن و تجارت به شماره 124 گزارش کنند.
 

 انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha