خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15417
۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۸:۱۰
تا پایان هفته

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش اس.بی پرس، پیرو اطلاعیه‌ ۲۹ خرداد در خصوص ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ و انتشار دفترچه راهنمای مذکور، به اطلاع متقاضیان می رساند برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه ۹ تیر برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام کنند.

در ضمن، متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده اند نیز می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، برای مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کد رشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

در صورت وجود اصلاحیه برای دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته این آزمون موضوع در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha