خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15490
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۶
سازمان حج و زیارت خبرداد

راه‌اندازی سامانه «سلام حاجی» برای ارتباط با حجاج ۱۴۰۱

 راه‌اندازی سامانه «سلام حاجی» برای ارتباط با حجاج ۱۴۰۱
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت از راه‌اندازی سامانه «سلام حاجی» به منظور ارتباط بیشتر با زائران حج تمتع سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، وحید اسکندری اظهار کرد: همواره یکی از دغدغه‌های سازمان حج و زیارت دریافت پیام‌ها، پیشنهادات و دغدغه‌های زائران در سفرهای زیارتی است که امکان این امر در بسترهای مختلف فراهم شده است.

وی افزود: در حج امسال با راه‌اندازی سامانه "سلام حاجی" در پورتال سازمان حج و زیارت بستری برای ارتباط بیشتر زائران حج سال جاری با روابط عمومی ستاد عملیات حج 1401 فراهم گردیده است.

مسئول حوزه ریاست و روابط عمومی عملیات حج تمتع 1401 خاطرنشان کرد: ارائه خدمات رضایت‌بخش به زائران از اقصی نقاط کشور با ذائقه‌ها، خواسته‌ها و نیازهای متفاوت در صورتی تحقق خواهد یافت که بستر ارتباط با آنان و دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و درد دل‌های آنان وجود داشته باشد و تصمیم‌گیری‌های سازمان بر مبنای نظرات آن عزیزان که صاحبان اصلی این خدمات هستند، شکل بگیرد.

وی توضیح داد: زائران عزیز حج سال 1401 می‌توانند با مراجعه به سامانه "سلام حاجی" به نشانی https://www.haj.ir/salamhaji نظرات، پیشنهادات و انتقادات را با خادمان خود در واحد روابط عمومی ستاد عملیات حج در میان بگذارند که پیام‌های دریافتی از آنان بعد از جمع‌بندی و پالایش به مسئولان اجرایی حج انتقال داده خواهد شد و در برنامه‌ریزی‌ها مورد توجه قرار خواهد گرفت.

مسئول روابط عمومی عملیات حج با بیان اینکه سازمان حج و زیارت همواره پذیرای پیام‌ها و نقطه نظرات حجاج است، اظهار کرد: حجاج عزیز با مراجعه به سامانه یاد شده و ارسال پیام، خادمان خود را در ارائه خدمات درخور و شایسته حجاج ایرانی مساعدت کنند.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت همواره در عملیات حج با راه‌اندازی سامانه پیامکی برای ارتباط با زائران، راه‌اندازی بسترهای مختلف در فضای مجازی و همچنین از طریق واحد ارتباط مردمی تلفنی این سازمان، زمینه ارتباط با زائران را در سفرهای زیارتی به‌ویژه سفر حج فراهم آورده است.

امسال جمعیتی بالغ بر 39 هزار و 600 زائر ایرانی بعد از دو سال وقفه در پی همه‌گیری کووید 19 به حج مشرف می‌شوند و خادمان آنان در بدنه اجرایی ستادهای حج ، مجموعه‌ها و کاروان های حج، خدمت‌گذاری شایسته به آنان را افتخار و بهبود و توسعه خدمات را وظیفه خود می‌دانند.

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha