خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15497
۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۲
در دیدار با اعضای کمیسیون اصل نود مطرح شد؛

بررسی عملکرد استانداران برای اولین بار

بررسی عملکرد استانداران برای اولین بار
رئیس جمهور گفت: ما نسبت به مدیران در بخش‌های مختلف و همچنین استانداران یک ارزیابی داشتیم که برای اولین بار اتفاق افتاده و عملکرد آنان بر اساس شاخصه‌هایی مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه هم به خودشان ابلاغ شده است.

به گزارش اس.بی پرس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در دیدار با اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به اقدامات این کمیسیون که موجب تنظیم‌گری در دستگاه‌ها می‌شود، اشاره کرد و گفت: یک بخش از کار شما رسیدگی به تخلفات است و بخش دیگر باید حمایت از مدیران پرتلاش و خدوم باشد.

رئیس جمهور تعامل کمیسیون اصل نود با دولت را به دلیل پیگیری مهم‌ترین مسائل کشور موثر دانست و گفت: مسئله‌محوری این کمیسیون نکته خوبی است که در پیگیری مسائل کشور به دولت کمک خواهد کرد.

آیت‌الله رئیسی همچنین گفت: پیش از سخنان رئیس جمهور حجت‌الاسلام حسن شجاعی علی‌آبادی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در سخنانی با بیان اینکه کارکرد و ماهیت کمیسیون اصل ۹۰ با سایر کمیسیون‌های مجلس تفاوت‌های زیادی دارد، گفت: ما در این کمیسیون ابزارهایی برای رسیدگی به شکایات داریم و خروجی این کمیسیون ارائه گزارش به مردم و نمایندگان و همچنین ارجاع متخلفین به مقامات مسئول است.

در این جلسه همچنین برخی موضوعات دیگر از جمله استخدام پرستاران، ضرورت تبیین اقدامات ارزشمند دولت در زمینه مهار کرونا، تسریع در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و به روزرسانی سامانه گمرک، اشکالات مصوبه کنکور و همچنین ضرورت به روز رسانی سامانه املاک و اسکان از سوی برخی از اعضای کمیسیون اصل نود مطرح شد و رئیس جمهور نسبت به بررسی و پیگیری این مسائل قول مساعد داد.

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha