خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15562
۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۰
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای:

مصرف بی سابقه برق در سیستان و بلوچستان رکورد زد

 مصرف بی سابقه برق در سیستان و بلوچستان رکورد زد
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: رکورد مصرف برق در استان سیستان و بلوچستان و در تابستان ۱۴۰۱ شکسته شد.

به گزارش اس.بی پرس، پرنده مطلق ضمن اشاره به گرمای بی‌سابقه هوا در استان سیستان و بلوچستان، بالاترین میزان مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت و مصرف برق رکورد بی‌سابقه‌ای را در استان تجربه کرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان همچنین با اشاره به افزایش مصرف برق به میزان ۹.۶ درصد نسبت به اوج بار سال گذشته، این میزان مصرف را در مقایسه با افزایش مصرف ۵ درصدی سطح کشور بسیار قابل تامل و هشدار دهنده خواند.

پرنده مطلق بیان کرد: با توجه ادامه روند افزایشی دما و وضعیت آب و هوایی استان سیستان و بلوچستان بیش از پیش نیازمند همراهی و مشارکت مردم، صنایع و بخش کشاورزی استان در مدیریت مصرف برق جهت گذر از پیک بار امسال هستیم.

وی همچنین بر ادامه خدمت رسانی مجموعه شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با تمام توان و امکانات تا پایان پیک بار سال جاری و تامین برق پایدار و مطمئن با تلاش پرسنل تلاشگر خود برای مردم استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد و از مسئولین، فرمانداران، بخشداران و ریش‌سفیدان مناطق مختلف استان نیز در خواست کرد در امر آگاهی و اطلاع‌رسانی نکات مدیریت مصرف برق مشارکت و همیاری کنند.

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha