خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15604
۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۳
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تشریح کرد

نحوه ثبت‌نام و فعال‌سازی اینترنت رایگان سه دهک اول درآمدی

نحوه ثبت‌نام و فعال‌سازی اینترنت رایگان سه دهک اول درآمدی
بر اساس اعلام وزارت ارتباطات، سرپرستان خانوار سه دهک کم‌ درآمد یارانه‌ بگیر می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت بسته اینترنت خودرا فعال کنند.

به گزارش اس.بی پرس، جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات درباره نحوه ثبت‌نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم‌درآمد یارانه بگیر ، گفت: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت‌نام وارد صفحه‌ای شوند که گزینه مشاهده وضع مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می‌کنند.

وی افزود: پیامی برای فعال‌شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می‌آید و درصورتی‌که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده دارد می‌تواند شماره جدید را وارد و کلمه تأیید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: درصورتی‌که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می‌توانند از طریق کد USSD و با واردکردن #۱۲۳۴*۴* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تعداد حدودی خانوار‌های مشمول این طرح را ۸ میلیون سرپرست خانوار برآورد کرد.

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha