خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15626
۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۸
صفحه رسمی مقام معظم رهبری نوشت:

موفقیت خوشحال کننده با سرمربی ایرانی

موفقیت خوشحال کننده با سرمربی ایرانی
اینستاگرام مقام معظم رهبری طی انتشار مطلبی ضمن ابراز خرسندی از موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان با حضور کادر ایرانی و والیبالیست‌های جوان ایران به باز نشر بیانات ایشان در جمع مدال‌آوران پرداخت.

به گزارش اس.بی پرس، پس از پیروزی مردان والیبال ایران برابر تیم ملی صربستان و صعود قطعی این تیم به مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ صفحه اینستاگرام مقام معظم رهبری طی انتشار مطلبی ضمن ابراز خرسندی از موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان با حضور کادر ایرانی و والیبالیست‌های جوان ایران به باز نشر بیانات ایشان در جمع مدال آوران پرداخت.

‎اینستاگرام رهبر انقلاب در پی صعود تیم ملی والیبال ایران به جمع هشت تیم برتر جهان با سرمربی ایرانی نوشت:«موفقیت خوشحال کننده با سرمربی ایرانی»

نکته‌ای که همیشه در ذهن بود اهمیت سرمربی ایرانی است. اعتقاد من همیشه این بوده. یک وقتی هم برای فوتبال یک سرمربی ایرانی بود که وقتی آمدن پیش من تشکر کردم که یک سرمربی ایرانی گذاشته شده. واقعا هم عقیده من این است. واقعا معتقدم که شایسته است برای کشور ما که در ورزش، سرمربی های باشگاه‌ها، (مسئولین) فدراسیون‌ها و مجموعه‌ها ایرانی باشند. از این‌که الحمدالله یک سرمربی ایرانی و همکارانش توانسته‌اند این جوان‌ها را به اینجا برسانند، من خیلی خوشحال هستم. ان شاءالله موفق باشید و پیشرفت کنید.»

۱۶ مرداد سال ۱۳۹۸- دیدار مدال‌آوران المپیادهای علمی و ورزشی اعضای تیم ملی والیبال جوانان

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha