خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 15647
۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۴
فرمانده مرزبانی انتظامی خبرداد؛

خدمات‌رسانی شبانه‌روزی مرزبانان به مردم و مرزنشینان

 خدمات‌رسانی شبانه‌روزی مرزبانان به مردم و مرزنشینان
فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: خدمات‌رسانی به ویژه تأمین امنیت برای مردم توفیق الهی است و مرزبانان به صورت شبانه روز در مرزها در حال خدمات‌رسانی به مردم و مرزنشینان هستند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار «احمدعلی گودرزی» با تبریک دهه امامت و ولایت، بر رسیدگی به مشکلات و معیشت کارکنان تأکید کرد و گفت: اهتمام جدی به امر معیشت کارکنان باعث تقویت انگیزه خدمتی و نشاط در اجرای ماموریت‌ها و حصول موفقیت‌ها خواهد شد.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش حاضر در کشور مرهون شب زنده داری و از خودگذشتگی مرزبانان همیشه بیدار انتظامی کشور در سراسر مرزهای ایران اسلامی است، افزود: مرزبانان غیور بدون کوچکترین چشم‌داشتی، خالصانه و با تواضع کامل از مرزهای حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی مراقبت و صیانت می‌کنند.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور امنیت پایدار مرزهای کشور را قابل تحسین دانست و اظهار کرد: امنیت مرزها در شرایطی سخت و فداکارانه توسط مرزبانانی سخت کوش و متعهد در حال انجام است لذا آن‌ها کار بسیار مهم و حیاتی را انجام می‌دهند.

سردار گودرزی در ادامه به انجام اقدامات خوشایند سازی در محیط‌های خدمتی واحدهای مرزی تاکید کرد و گفت: خوشایندسازی از اولویت‌ها و راهبردهای ویژه فرماندهی مرزبانی فراجا است و یکسان سازی در بحث بازسازی‌ها ویژه و مهم است.

وی خدمات‌رسانی به ویژه تأمین امنیت را برای مردم توفیق الهی دانست و اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای «مدظله العالی» مجموعه مرزبانی در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و مرزبانان به صورت شبانه روز در مرزها در حال خدمات‌رسانی به مردم و مرزنشینان هستند.

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha